Nagradna igra – 101 nagrada

11.06.2018.

 

Pravila nagradne igre "101 nagrada"

Dobitnici SMS nagradne igre:

1. nagrada (putovanje po želji u vrijednosti od 7.500,00 kn), Niko Garić, BRESTOVAC.

2. - 4. nagrada (Hoverboard), Ivana Lovaković, PODCRKAVLJE; Božena Mrzlečki, KRAPINA, Petra Habdija, KOPRIVNICA.

5. nagrada (vlak s tračnicama), Thea Vinković, PULA.

6. - 7. nagrada (stolni nogomet), Nikola Žilić, ZADAR; Ivana Duran, BREZOVAC.

8. - 12.  nagrada (poklon bon Narodnih novina u iznosu od 500,00kn), Dina Zopf, ZAGREB; Božena Mrzlečki, KRAPINA; Tea Grabarić, VARAŽDIN; Ivana Dobranić, ČAKOVEC; Jasminka Zagorac, KOPRIVNICA.

13. - 17. nagrada (poklon paket Oxford UP), Predrag Manojlović BELI MANASTIR; Vedrana Zilić, BENKOVAC; Marijan Kolarić ZAGREB; Sanja Vitez, ZBELAVA; Martina Pavlović Sušilović, KARLOVAC.

18. - 22. nagrada (ruksak Bodypack), Kristijan Karamatić, POŽEGA; Karla Horvat, BATRINA; Barbara Cujko, ZDENCI, PRIGORJE BRDOVEČKO; Daniela Sisić Ercegovac, SPLIT; Monika Sukić, BOLMAN.

23. - 27. nagrada (kalkulator Rebell za maturu), Marija Erak, ZAGREB; Ružica Kuntić, PREKVRŠJE, KAŠINA; Matej Posavec, PETRIJANEC; Ivana Plazibat Kovač, BELI MANASTIR; Vesna Batušić, JASTREBARSKO.

28. - 32. nagrada (poklon paket JOLLY), Denis Krnjak, DUNJKOVEC, NEDELIŠČE; Renata Misak, TRNOVEC; Sabina Figac, KOPRIVNICA; Biljana Sarac, SPLIT; Viktoria Bogadi, NOVAČKA.

33. - 42. nagrada (poklon paket ELFS), Marijana Klement, RIJEKA; Marija Kulušić, KNIN; Goran Merkaš, ZABOK; Ivana Crnčić, KALINOVAC; Kristina Trnka, BJELOVAR; Ivanka Pintarić, NOVA GRADIŠKA; Lucija Kasun, VARAŽDIN; Marina Zilić, ZADAR,; Rosana Kotrošić, LEGRAD; Ivanka Pogledić, SEVERIN.

43. - 77. nagrada (ljetni paket), Kristina Bunčić, ZAGREB; Rosana Kotrošić, LEGRAD; Marija Bosanac, SUHOPOLJE; Monika Sukic, BOLMAN; Andrea Puco, RUŽIĆ; Jelena Matić, ŠIBENIK; Vladimir Toplak, SOKOLOVAC; Ivana Plazibat Kovač, BELI MANASTIR; Valentina Bubalo, POŽEGA; Svetlana Novaković, BELI MANASTIR; Jakov Horvat, ŽDALA; Aleksandar Kiscinal, BELI MANASTIR; Mara Hancar, SIBINJ; Stjepan Batinić, KOZARAC; Lucija Turk, KOPRIVNICA; Mateja Kožar, ĐURĐEVAC; Vera Sabo, KOPRIVNICA; Ivan Matarić, BANJOLE; Ivana Nukić Tomašić, NEDELIŠČE; Marinka Siljan, PULA; Antonija Kajgan, FUŽINE; Dubravka Crnković, ZAGREB; Majda Vrkić Kirchmajer, ZAGREB; Martina Dragija Ivanović, ZADAR; Tihana Tumpa, ZAGREB; Ksenija Bubnić, ZAGREB; Martina Bubnjarić, KNEGINEC GORNJI, TURČIN; Ankica Pajić, ŠTEFANJE; Ivana Silhan Pleša, POŽEGA; Dražen Hodalić, ĐURĐEVAC; Sanja Kuček, BELI MANASTIR; Roberta Pispek, ZAGREB; Jasmina Kreitmayer, ZAGREB; Sonja Skorupski, POREČ; Ivica Hegedušić, KOPRIVNICA.

78. - 101. nagrada ( majice polo dugi rukav), Marija Bakran, HRAŠČE TUROPOLJSKO; Ivana Leščić Asler, ZAGREB; Martina Jarnec, PETRIJANEC; Sandra Jelenković, PULA; Valentina Kranjec Bukovčan, KLOŠTAR PODRAVSKI; Zlatka Cvitković, BAKOVICE, KOPRIVNICA; Vedran Brlek, PRIBISLAVEC, ČAKOVEC; Branka Levatić, VARAŽDIN; Marija Brnjaković, NOVA RAČA; Ozren Božić, ZAGREB; Ivan Jurin, ZAGREB; Fran Jaklin, VRATIŠINEC; Ivana Zigmundić, RIJEKA; Martina Pajca, SVETIVINČENAT; Sanjin Stupar, RIJEKA; Sanja Smodlaka Vitas, ZADAR; Svjetlana Fajdetić Stajcer, SLAVONSKI BROD; Borna Ciglarić, NOVO SELO ROK, ČAKOVEC; Toni Malčić, ZAGREB; Vanja Suler, OSIJEK; Jasmina Markić, KOPRIVNICA; Petra Leonhardt Brlek, ZAGREB; Petra Supe, ŠIBENIK; Domagoj Karničnik, KUTJEVO.